BAVER TEKNİK HIRDAVAT VE ENDÜSTRİYEL MALZEMELER

Baver Teknik Hırdavat ve Endüstriyel Malzemeler olarak kuruluşumuzdan beri sektörde yeni ve güvenilir bir soluk olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Genç kimliğimiz ve ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünü en kısa zamanda temin ederek, sektöre ismimizi kalın puntolar ile yazmaya devam ediyoruz.

Vizyon;

En önemli vizyonel özelliklerimizden bir tanesi yenilikçi yapımız ile sektörümüzde lider konuma gelip müşteri memnuniyetini artırmaktır. Güvenilir ürün tedariğimizde hata payını sıfıra indirip firma ismimizi vazgeçilmez kılmak bir diğer vizyonel başlığımızdır. Geliştirdiğimiz hizmet kalitemizi dünya standartlarında tutmak önemli özelliklerimizdendir.

Misyon;

Dünya çapında yenilikçi ürün tedariği ve satış pazarlamada takip edilecek bir kimlik oluşturarak durmadan ilerlemek misyonlarımızın başında gelir. Misyonel hedeflerimizin bir diğer ise genç bakış açımızı koruyup, müşteri memnuniyetiyle doğru orantılı olarak ürün kalitemizi dünya standartlarına yön verecek şekilde geliştirmektir.